O nas

„Impossible thinks don’t exist for us”

Kite school Club 360 ~

Kim jesteśmy

Kite school Club 360 to połączenie pasji do Kitesurfingu, Snowkite’a i przede wszystkim dobrej zabawy! Naszym celem jest szkolić i integrować ludzi, których łączy zamiłowanie do sportu i podróży!

Nasza szkółka Kite school Club 360 mieści się w Jastarni przy samym porcie. Lokalizacja nie jest przypadkowa, gdyż to właśnie z portu wypływamy łodzią na „Jastarnicką łachę”, gdzie na naszych kursantów czeka bezpieczny spot z płytką wodą i wchodzącymi wszystkimi kierunkami wiatru.

Nasi kursanci mogą zatrzymać się również na naszym kempingu – „Sonata” i korzystać z atrakcji jakie udostępnia Jastarnia w sezonie letnim.   

Dodatkowo w naszej bazie Kite school Club 360 posiadamy strefę „chill zone”, gdzie można zjeść pyszne śniadanie lub wypić regenerujący koktajl po udanej sesji.

Szkolimy od samych podstaw jak również zabieramy już pływających Kitesurfer’ów, którzy chcą skorzystać z naszej miejscówki i w bezpiecznych warunkach trenować nowe tricki.  

Po zakończonym kursie wystawiamy międzynarodowe licencje IKO oraz pomagamy dobrać i zakupić odpowiedni sprzęt, a dzięki współpracy z dystrybutorami sprzętów Kite nasi kursanci mogą liczyć na okazyjne ceny.

Ponadto dla kursantów chcących dalej rozwijać swoje umiejętności poza półwyspem i zwiedzać najlepsze kite-miejscówki, proponujemy nasze wyjazdy zarówno latem na Kitesurfing, jak i zimą na Snowkit’a.

Nie czekaj i już dziś zarezerwuj swój kurs. Niezapomniana zabawa gwarantowana!

Odwiedź nas

Kite School Club 360
Rybacka 33,
Jastarnia 84-140
kontakt@club360.pl
+ 48 513 103 599