Sklep Club 360~

Latawce i Bary Nash

Kite school club 360 współpracuje z jednym z pierwszych brandów w świecie kite Naish Polska.

Naish kiteboarding już od 21 lat wspomaga nas w uprawianiu tego niesamowitego sportu!

Kierując się pasja i pragnieniem innowacji, Naish łączy talent najlepszych inżynierów z najnowocześniejszymi technologiami i materiałami najwyższej jakości. Rezultatem jest szeroka gama produktów zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych riderów!

W naszej ofercie znajdziecie latawce od osób stawiających swoje pierwsze kroki, którzy szukają łatwej jazdy, aż po doświadczonych Riderów, którzy stawiają na freestyle i big air.

Naish Pivot S25 LE 2021

Naish Pivot S25 LE 2021

Jest to jedyny na świecie model latawca, który dwukrotnie stawał na najwyższym podium najbardziej prestiżowych zawodów Big Air’owych – King of the Air. Pivot nie ma sobie równych jeśli chodzi o osiągi oraz uniwersalność. To latawiec który z marszu pobije każdy Twój dotychczasowy rekord wysokości skoku.

Naish Triad S25 2021

Naish Triad S25 2021

Najłatwiejszy i najbardziej wszechstronny latawiec. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto woli stabilny latawiec.

Płynnie latający, stabilny i wybaczający, Triad daje riderom mnóstwo czasu na reakcję i dużo miejsca na rozwój, dzięki czemu masz pełną kontrolę przez cały czas.

Od kompletnych początkujących, przez kitesurferów chcących rozwijać się, po tych, którzy szukają łatwej jazdy. Każdemu kto szuka łatwego do kontrolowania latawca, spodoba się Triad.

Naish Boxer S25 2021

Naish Boxer S25 2021

Zwycięzca The Kite Mag’s Ultimate Test Single-Strut Category 2 lata z rzędu.
Boxer ustanawia standardy dla latawców jednotubowych. Wyrafinowany i mocny, Boxer zapewnia niesamowitą moc.

Zaprojektowany przede wszystkim do foila, Boxer ma duży zakres mocy , szybkie obroty, a także ma duży ciąg przy wietrze.

Te cechy sprawiają również, że Boxer jest niesamowity do łatwej jazdy bez wiatru.

Naish TORCH W ESP S25 2021

Naish TORCH W/ ESP S25 2021

Torch to najdłużej sprzedawany kite w linii Naisha idealny do freestyle oraz big-air. 

To latawiec wciąż udoskonalany, w tym momencie jest bardzo płynny, mocny, precyzyjny do granic możliwości. Super w sterowaniu. 

Krawędź natarcia i piątej linki zapewniają wyraźną poprawę mocy dolnej kite’a, zapewniając maksymalną moc w warunkach krańcowych.

NAISH DASH S25 2021

NAISH DASH S25 2021

Zaawansowani kitesurferzy szukający szybkiego i mocnego latawca będą szczęśliwi. Mówiąc najprościej, ten latawiec lata szybko, obraca się szybko i ma mocne wyczucie.

Kształt litery C, niewielka krawędź natarcia i stosunkowo płaski profil zapewniają natychmiastowe przyciąganie, co jest ogromną korzyścią dla riderów chcących skakać wysoko.

NAISH SLASH S25 2021

NAISH SLASH S25 2021

Slash zapewnia niezrównany dryf, szeroki zasięg wiatru i krótszy czas reakcji.

Technologia Quad-Tex pozostaje najsilniejszym materiałem w branży, a latawiec zawiera wyjątkowy szew HT +. Panele rozporowe Dacron dają lekkość kite’owi.

Slash zyskał popularność jako latawiec pod wave Naisha, zapewniający niesamowity drift i stabilny lot, idealny do kitesurfingu w stylu park-and-ride.

Naish Wing Surfer S25 2021

Naish Wing Surfer S25 2021

Wing-Surfer jest przeznaczony dla wszystkich jeźdźców desek, którzy szukają nowych wrażeń napędzanych wiatrem. Wykorzystując wiatr, Wing-Surfer pozwala przekształcić deskę SUP lub deskorolkę w zupełnie nowe doświadczenie z jazdy.

Wing-Surfer to najlepsze ręczne nadmuchiwane skrzydło surfingowe. To skrzyżowanie żagla do windsurfingu i latawca do kiteboardingu, ale bez żadnych linek!

2020 Torque ATB 55 Control System BAR - 20+4

2020 Torque ATB 55 Control System BAR – 20+4

Zapraszamy do kontaktu w celu zakupu lub testów!

Odwiedź nas


Kite School Club 360
Rybacka 33,
Jastarnia 84-140
kontakt@club360.pl
+ 48 513 103 599